Novosti

Nagrađeni

20.05.2022.
FLORAART 2022.              
NAGRADE ZA IZLAGAČE BILJNOG MATERIJALA          
                 
BILJNI MATERIJAL - PROIZVODNJA            
1. nagrada KAOS U GLAVAMA - FRAGARIA PLANTA        
2. nagrada MODULARNI URBANI VRTOVI - KLIS          
3. nagrada LUDINA - OPG ŠNAJDER GORAN          
                 
KREATIVNOST PRIKAZA PROIZVODNOG PROGRAMA        
1. nagrada SOBA OSEBUJNOG ZNANSTVENIKA - AGRONOMSKI FAKULTET ZAGREB
2. nagrada MEDITERANSKA NOSTALGIJA - NASADI ZADAR
3. nagrada POKRETNI VRT - DRUŠTVO PRIJATELJA CVIJEĆA I ZELENILA ZAGREB
                 
CVJETNE/PROSTORNE INSTALACIJE            
1. nagrada CVJETNI STRUČAK - UDRUŽENJE OBRTNIKA GRADA ZAGREBA
2. nagrada KAD RAT UBIJE BOJE - AGRONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
3. nagrada LENUZZIJEV SAN - KREŠIMIR ŠOLAR I MARTINA DUKOVAC
                 
NAGRADA ZA  KREATIVNO OBLIKOVANJE I ORGANIZACIJU IZLOŽBE
  ZAGREBAČKI HOLDING Podružnica ZRINJEVAC    
                 
NAGRADA ZA PROMOCIJU INKLUZIJE I HORTIKULTURNE TERAPIJE      
  UDRUGA OZANA            
                 
NAGRADA ZA RAZNOLIKOST ASORTIMANA          
  IRIS MBM VRTNI CENTAR          
                 
NAGRADA ZA VRTNO TEHNIČKI DETALJ - INOVACIJA -'SENZORNA STAZA'      
  ZAGREBAČKI HOLDING Podružnica ZRINJEVAC      
                 
NAGRADA ZA PROMICANJE HORTIKULTURNE TRADICIJE        
  POLJOOPSKRBA - TEHNO          
                 
NAGRADA ZA PROMICANJE FLORISTIKE I KVALITATIVNI DOPRINOS IZLOŽBE    
  CVJEĆARNA POPPY            
  CVJEĆARNA TEA            
  MIRJANA BALUN            
  IVANA KUJUNDŽIĆ RUPČIĆ          
  NEDJELJKO TUDJA            
  FLORISTIC&ARTISTIC            
  HUPCA              
                 
NAGRADA ZA PROMICANJE HORTIKULTURE I KVANTITATIVNI DOPRINOS IZLOŽBE    
  HRVATSKE ŠUME            
  PARKOVI VARAŽDIN            
  GABRIJELA              
  OPG ANTO JURIĆ            
  UDRUGA DOMINO            
                 
NAGRADA ZA RJEŠENJE ODRŽAVANJA POSTOJEĆE POVRŠINE UVAŽAVAJUĆI EKOLOŠKE NORME
  DREZGA              



POBJEDNICI HRVATSKOG KUPA FLORISTA

SLOBODNI STIL STRUČKA
  1. mjesto - VERONIKA KURUC
  2. mjesto - ANI POKLEPOVIĆ
  3. mjesto - SANJA HRŽIĆ

VJENČANI STRUČAK
  1. mjesto - ANI POKLEPOVIĆ
  2. mjesto - NIKOLINA ŠARAC ŽVANOVIĆ
  3. mjesto - VERONIKA KURUC

ARANŽIRANJE STOLA
  1. mjesto - ANI POKLEPOVIĆ
  2. mjesto - VERONIKA KURUC
  3. mjesto - SANJA HRŽIĆ

OSOBNA PREZENTACIJA
  1. mjesto - VERONIKA KURUC
  2. mjesto - ANI POKLEPOVIĆ
  3. mjesto - SANJA HRŽIĆ
 
TEMA IZNENAĐENJA
  1. mjesto - ANI POKLEPOVIĆ
  2. mjesto - VERONIKA KURUC
  3. mjesto - DANIJELA SIČAJA
UKUPNI POBJEDNIK HRVATSKOG KUPA

     ANI POKLEPOVIĆ


POBJEDNICI MEĐUNARODNOG NATJECANJA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA U ARANŽIRANJU CVIJEĆA
 
 
         1. mjesto - KATJA VAČOVNIK - ŠOLA ZA HORTIKULTURO IN VIZUALNE UMETNOSTI, CELJE
         2. mjesto - SARA ŠKRNJUG - AGRONOMSKA ŠKOLA, ZAGREB
         3. mjesto - GABRIJELA ŠENI - AGRONOMSKA ŠKOLA, ZAGREB
 

Predavanja i radionice

Bundek
Predavanja i radionice


 
 



 


Dječji kutak - FLORAGRAD

Bundek
Dječji kutak - FLORAGRAD
Djeca su uvijek naši najdraži posjetitelji i zato svake godine s osobitom pažnjom pripremamo dječji zabavni program.
 

 
 


 



Program na glazbenoj pozornici

Bundek
Program na glazbenoj pozornici
Na pontonskoj pozornici održat će se mnogobrojni koncerti. Posjetitelji će moći uživati u raznolikom programu za cijelo vrijeme trajanja Floraarta 2021.