Zagrebački Holding Hrvatski English
Mapa webaLinkoviInfo kutak

Nagrade Floraart 2012


NAGRADE ZA IZLAGAČE BILJNOG MATERIJALA

VLASTITA PROIZVODNJA LJETNICA TRAJNICA, LONČANICA, REZANOG CVIJEĆA I KAKTUSA
  1. nagrada TKS FLORA
  2. nagrada KAKTUSI BEŠLIĆ d.o.o.
  3. nagrada VRTLARIJA HORVAT

VLASTITA PROIZVODNJA DENDRO MATERIJALA
  1. nagrada HRVATSKE ŠUME d.o.o.
  2. nagrada ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC
  3. nagrada GIORGIO TESI VIVAI

KREATIVNI IZRAZ U OBLIKOVANJU PROSTORA
  1. nagrada ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC - cvjetni doskok
  2. nagrada MBM d.o.o. - egzotika
  3. nagrada MBM do.o - rapsodija na otvorenom
   
NAGRADA ZA OPĆI DOJAM IZLOŽBENOG PROSTORA
  • ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC

NAGRADA TURISTIČKE ZAJEDNICE GRADA
  • HRVATSKE ŠUME d.o.o.  

NAGRADA ZA DETALJ KONJA  
  • NASADI d.o.o.   

NAGRADA ZA DETALJ ZELENI ZID 
  • FUNDA d.o.o. i ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC

NAGRADA ZA DETALJ LEPTIRA 
  • JURIFLOR    
   
POSEBNA NAGRADA ZA TRAVNI BUSEN 
  • Hortikultura Ćustić
   
POSEBNA NAGRADA ZA RAZLIČITOST I BOGATSTVO ORHIDEJA
  • KONZUM d.d.  
   
POSEBNA NAGRADA ZA IDEJU RAZLIČITOSTI STILOVA
  • PARKOVI I NASADI d.o.o. 
   
POSEBNA NAGRADA ZA ORIGINALNOST U PREZENTACIJI LJEKOVITOG BILJA
  • ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC


POBJEDNICI HRVATSKOG KUPA FLORISTA

NATJECATELJSKA DISCIPLINA: FANTAZIJA
                                            
     1. mjesto  ANI POKLEPOVIĆ              
     2. mjesto  SANJA HRŽIĆ            
     3. mjesto  JASMINA BOLČEVIĆ i ROMANA ŠPIRANEC

NATJECATELJSKA DISCIPLINA: VJENČANI STRUČAK
                                                  
     1. mjesto  ANI POKLEPOVIĆ              
     2. mjesto  ROMANA ŠPIRANEC
     3. mjesto SANJA HRŽIĆ
   
NATJECATELJSKA DISCIPLINA: ARANŽIRANJE STOLA ZA JELO PO VLASTITOM IZBORU
                    
     1. mjesto  ANI POKLEPOVIĆ              
     2. mjesto  ROMANA ŠPIRANEC
     3. mjesto  JASMINA BOLČEVIĆ i GORDANA LISAK

NATJECATELJSKA DISCIPLINA: DEKORACIJA POSUDE ZA OTVORENI PROSTOR
                                                 
     1. mjesto  ANI POKLEPOVIĆ              
     2. mjesto  SANJA HRŽIĆ            
     3. mjesto  SINIŠA MATASOVIĆ

UKUPNI POBJEDNIK HRVATSKOG KUPA
     ANI POKLEPOVIĆ                                                                                            



NAGRAĐENI VRTOVI
  1. za kućni vrt površine veće od 500 m2, nagrada u biljnom materijalu organizatora u vrijednosti  od 5.000,00 kn dodjeljuje se:
    SUZANI OSREČAK
    Putine 35, Zagreb
     
  2. za kućni vrt površine od 100 – 500 m2, nagradu u biljnom materijalu organizatora u vrijednosti od 3.000 kn dijele u jednakim iznosima po 1.500 kn:
    ADELA KOLER HOHNJEC
    Kapucinska 69, Zagreb
     
          JASENKA JONJIĆ
          Mate Kvešteka 17, Vrbovec
     
  3. za kućni vrt površine do 100 m2, nagrada u biljnom materijalu organizatora u vrijednosti od 1.000 kn dodjeljuje se:
    EMI OSLAKOVIĆ
    Jalovečka 13, Zagreb, 


Komisija je dodijelila sljedeće posebne nagrade:

  1. posebna nagrada za urbani vrt - knjiga 'Moć boja' dodjeljuje se:
    DUBRAVKI  BARIŠIĆ
    Zagreb
     
  2. posebna nagrada za njegovanje tradicijskih običaja u suglasju s vrtom - knjiga 'Moć boja' dodjeljuje se:
    DIANEŽEVIĆ STJEPANU
    Nikole Tesle 98, V. Gorica
     
  3. posebna nagrada za raznolikost i kvalitetu biljnog materijala - knjiga  'Moć boja' dodjeljuje se:
    FEJZIĆ ASJI
    Sv. Mateja 124, Novi Zagreb

Ostali sudionici natječaja dobivaju priznanje.



8. MEĐUNARODNO NATJECANJE UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA U ARANŽIRANJU CVIJEĆA
   
ARANŽIRANJE KOŠARE      

  1. mjesto ANDREJ ČIŽMATIJA - Industrijsko-obrtnička škola Virovitica
  2. mjesto VIŠNJA KATIĆ - Srednja škola Petrinja
  3. mjesto MIHAELA GRABAR - Gospodarska škola Čakovec