Zagrebački Holding Hrvatski English
Mapa webaLinkoviInfo kutak

Nagrade Floraart 2019.

NAGRADE ZA IZLAGAČE BILJNOG MATERIJALA

PROIZVODNJA – dendrološki materijal 
1. nagrada            RASADNIK  UKRASNOG BILJA ĐURO JOVANOVAC
2. nagrada            HRVATSKE ŠUME d.o.o. UŠP ZAGREB
3. nagrada            OPG MILAN DOBREČEVIĆ

PROIZVODNJA – zeljastih cvjetnih vrsta i kaktusa
1. nagrada           KAKTUSI-BEŠLIĆ d.o.o.
2. nagrada           OPG MARA JURIĆ
3. nagrada           OPG BENJAMIN MACENIĆ
 
KREATIVNOST PRIKAZA PROIZVODNOG PROGRAMA UNUTARNJEG PROSTORA
1. nagrada           'U vrtlogu života' – UDRUŽENJE OBRTNIKA GRADA ZAGREBA, SEKCIJA CVJEĆARA
2. nagrada           'Prašuma u srcu grada' – IRIS MBM d.o.o.
3. nagrada           'Svjetla noć' – KLIS d.o.o.
 
KREATIVNOST PRIKAZA PROIZVODNOG PROGRAMA
1. nagrada           'Vrt kontrasta' - ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC
2. nagrada           'Razigrani vrtni amfiteatar' – AGRONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
3. nagrada           'Veseli vrt' – PEVEC d.o.o.
 
CVJETNE / PROSTORNE INSTALACIJE  
1. nagrada           'Axis mundi' – PARKOVI I NASADI d.o.o. SPLIT
2. nagrada           'Opstanak božura' – UDRUGA LJUBITELJA BOŽURA
3. nagrada           'Urban jungle cube' – SPEKTAR-AGRAR d.o.o.


POSEBNA NAGRADA za iznimni doprinos unapređenju cvjećarske tehnike i prezentacije
'Cvjetna promenada' – ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC
 
NAGRADA Turističke zajednice Grada Zagreba  
'Kaleidoskop' – ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o. Podružnica ZRINJEVAC

NAGRADA za višegodišnje profesionalno partnerstvo
PRENOR (HU)

NAGRADA za višegodišnje profesionalno partnerstvo
VIVAI GIORGIO TESI (ITA)

NAGRADA za originalnost prezentacije
DREZGA d.o.o.

NAGRADA promicanje ideje urbanog vrtlarenja
OPG ANTO JURIĆ
 
NAGRADA za poticanje tehnološke inovativnosti
DOBRO RJEŠENJE d.o.o. & OCEAN ORCHIDS d.o.o.
 
NAGRADA za kreativno umjetničko rješenje - prostorni sklad
DRUŠTVO PRIJATELJA CVIJEĆA I ZELENILA
 
NAGRADA za promicanje očuvanja krajobrazne baštine
FRAGARIA PLANTA d.o.o.
 
NAGRADA za tehnološku inovativnost prezentacije
UDRUGA 3/5/8 – CVJEĆARNICA FLORISTIC-ARTISTIC
 
NAGRADA za interpretaciju ideje
AGRONOMSKA ŠKOLA ZAGREB
 
NAGRADA za poruku instalacije
'SREĆA'
GABRIJELA d.o.o.
 
NAGRADA za poruku instalacije
'SLAP'
ZADRUGA MARTINOV PLAŠT
 
NAGRADA za poruku instalacije
'I MALENI POROSTOR MOŽE STVARATI JAK DOJAM'
OPG PAŽULINEC
 
NAGRADA za poticanje proizvodnje tradicijskih vrsta
OPG LEDINSKI ŽELJKO
 
NAGRADA za prezentacijski detalj
NEDJELJKO TUDJA
 
NAGRADA za prezentacijski detalj
HUPCA



POBJEDNICI HRVATSKOG KUPA FLORISTA

SLOBODNI STIL STRUČKA
  1. mjesto - IVANA STILINOVIĆ
  2. mjesto - IVANA ROB
  3. mjesto - ZDRAVKO MILETIĆ

VJENČANI STRUČAK
  1. mjesto - ROMANA ŠPIRANEC
  2. mjesto - ZDRAVKO MILETIĆ
  3. mjesto - SANJA HRŽIĆ

ARANŽIRANJE STOLA
  1. mjesto - ROMANA ŠPIRANEC
  2. mjesto - ZDRAVKO MILETIĆ
  3. mjesto - SANJA HRŽIĆ

OSOBNA PREZENTACIJA
  1. mjesto - SANJA HRŽIĆ
  2. mjesto - IVANA STILINOVIĆ
  3. mjesto - ROMANA ŠPIRANEC
 
UKUPNI POBJEDNIK HRVATSKOG KUPA

     SANJA HRŽIĆ

POBJEDNICI MEĐUNARODNOG NATJECANJA  UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA U ARANŽIRANJU CVIJEĆA
 
 
         1. mjesto - NASTJA MOROZ, NAKLO BIOTEHNIŠKI CENTAR
         2. mjesto - TILEN LIPNIK, ŠKOLA ZA HORTIKULTURNO IN VIZUALNE UMETNOSTI CELJE
         3. mjesto - DIJELE : JANJA KOSMAČOW, NAKLO BIOTEHNIŠKI CENTAR                
                                          KRISTINA FANJAK, PRIRODOSLOVNA ŠKOLA KARLOVAC